Портфоліо
Портфоліо ▼

Портфоліо

Фотографічна спільнота охрестила мене багатожанровим фотографом, та я й не заперечую, тому що однаково люблю студійну фотографію і фотозйомку на пленері, мені приносить однакове задоволення і постановочний, і жанровий фотопортрет, театральна фотографія та фоторепортаж. Спорт, весілля, артисти, політичні діячі та прості люди на вулицях... Кого я більше люблю фотографувати? На це питання я навряд чи зможу дати однозначну відповідь, якщо не об'єднати всі ці фотографічні жанри і теми в один великий розділ - "Фотозйомка Людей".

За багато років моєї професійної діяльності зроблено неймовірну кількість фотографій. Всі вони для фотографа улюблені, як діти для батьків. Тому завжди важко зробити однозначний вибір робіт для публікації. Деякі з них я просто не можу публікувати на сайті з причин етичного чи юридичного характеру.

Тим не менш, вміст фото-галерей, сподіваюся, дасть Вам уявлення про мій стиль роботи. Галереї періодично оновлюються. Не ледача людина постійно вдосконалює свою майстерність і завжди впевнена, що кращі роботи будуть зроблені завтра...

Портрет
Портрет

Весільне фото
Весільне фото

Фотопроекти

 

Галереї