Services & prices > My pricing policy ©
Portfolio ▼

Моя цінова політика ©

"Гроші - це сміття". Вже не пам'ятаю, хто сказав. Коли б моя воля - жив би в чистоті, фотографував би в своє задоволення, просто займаючись улюбленою справою, даруючи радість людям, що мене оточують. Безкоштовно. Але комунізм ми так і не побудували. І грошові знаки ніхто не скасував. Нажаль. Тому доводиться, пристосовуючить да реалій капіталістичного Буття, заробляти це "сміття" “в поті чола, труждаясь, аки пчела”. А тому доводжу до Вашого відома мою цінову політику, любий мій потенційний клієнт, або замовник (підкреслити слово, яке Вам більше сподобалося).

При виконанні тих чи інших фоторобіт (наданні фотопослуг) я завжди намагаюся дотримуватись розумної цінової політики. Неминучі напади жадібності, властиві нормальній людині, завжди придушую, пам'ятаючи гарний принцип, коли і вовки ситі, і вівці цілі. А це означає, що зі мною завжди можна домовитися, якщо не переходити дозволених меж людського нахабства.

Люблю робити подарунки своїм клієнтам. Це може бути або у вигляді додаткових безоплатних послуг, одиницях фотозображень, мегабайтах інформації, насипаних гіркою, або у вигляді знижок, які безмежні в розумних межах.

Самі ж розумні межі залежать від розміру замовлення, складності його виконання, а також унікальності і ще, може, якихось незвіданих людством факторів. Для досягнення консенсусу зі мною потенційному замовнику треба пам'ятати: мені має бути цікава та чи інша робота. Якщо мені якась робота не дуже цікава в творчому плані, то достатня кількість грошових знаків цілком може стати каталізатором творчого процесу. Це ніяк не допоможе лише у випадках, що суперечать чинному законодавству і моїм принципам моралі. Якщо я взявся до роботи - значить виявив цікавість до неї і якість завжди буде гідною (виняток - форс-мажорні обставини - стихійні лиха, війни, нашестя інопланетян).

У деяких потенційних замовників, з якими стосунки так і не склалися, були завжди одні й ті ж проблеми: або боялися поставити точне запитання, або до кінця не вислухали чи не зрозуміли відповідь, або самі не знали, чого від мене хотіли, або намагалися хитрувати в переговорах зі мною. Я сповнений впевненості, в крайньому випадку - надій, що особисто Вас цей приклад жодним чином не стосується.

На численні прохання мешканців міста хронічного безсоння озвучую БАЗОВІ ЦІНИ, які на сьогоднішній день приблизно такі:
(Може оплачуватися або знімальний час, або кількість сюжетів: вибирається взаємовигідний варіант)
1. Варіант поштучної оплати. Ціна за одну фотографію - від 100 грн
 і вище
2. Варіант погодинної оплати. Ціна однієї знімальної години - від 1000 грн і вище
3. Надання студії в оренду для фотографів - ціна договірна. АЛЕ! Здача в оренду - не є основною послугою фотостудії і здійснюється у виняткових випадках.
(Перелік устаткування читайте тут >>)

Варіації цін можуть бути, як у бік збільшення, так і в бік зменшення, залежать від складності роботи, кількості витраченого часу, наявності додаткових витрат. Остаточна ціна встановлюється шляхом переговорів.
Ціни на особливо складні, особливо креативні, ексклюзивні проекти встановлюються шляхом переговорів.

Про ціни на послуги наших партнерів - перукарів, стилістів, візажистів, майстрів нігтьового сервісу та ін. можна дізнатися у них особисто.

І не вірте нікому, хто каже, що у Андрющенка непомірні ціни!
Пишіть (а краще - телефонуйте!), запитуйте. Давайте домовлятися і, не відкладаючи, творити. На радість Вам!

P.S.: Насправді, я - людина серйозна. Але якщо Вам вистачило почуття гумору дочитати мій опус до кінця і все вірно зрозуміти - ласкаво просимо у студію 
АлексАРТ, будемо раді співпраці!

Щиро Ваш, Олександр Андрющенко © і команда

Способи оплати>>